Олексій, 36 років (Київ):
«У мене була Octavia 2011 року, 260 тис. пробігу. Намагався продати сам — місяць слухав казки і тупо втрачав час.
Звернувся в Express Автовикуп — приїхали, оцінили, забрали в той же день. Так, трохи дешевше, ніж я хотів, але зате — все без нервів і ризику».